FAQ – najczęściej zadawane pytania

 • Dlaczego mam wybrać właśnie wasz produkt?
  Wg naszej wiedzy nie ma innego tak zaawansowanego i innowacyjnego rozwiązania na rynku. ProfiSpy umożliwia wygodną, sprawną i szybką a przede wszystkim alternatywnie zdalną kontrolę dowolnego komputera. Dodatkowo jest banalnie prosty w obsłudze i skonstruowany tak aby każdy miał komfot pracy wraz z nim.

 • Jakie konkretnie informacje zapisuje?
  ProfiSpy zapisuje wszystko to co zostało (napisane) wciśnięte na klawiaturze. Archiwizuje zrzuty ekranu – czyli co w danym momencie było widoczne na monitorze (zdefiniowana prze Ciebie jest częstotliwość co jaki czas ma to robić). Wie jakie programy były uruchamiane i zamykane. Wszystkie informacje otrzymujesz z dokładną datą i godziną kiedy miały miejsce!

 • Czym dokładnie jest ProfiSpy, czego mam się spodziewać, co kupuję?
  ProfiSpy jest oprogramowaniem dostarczanym na urządzeniu przenośnym (pendrive 16GB) i przypisanym do niego, umożliwia dokonanie wszelkich czynności niezbędnych do zainstalowania go (jak również w perspektywie usunięcia – nie zostawia żadnych śladów), urządzenia możesz używać w bardzo prosty sposób zgrywając dane z obserwowanego komputera (operacja ta nie trwa dłużej jak 30 sek.) ale nie musisz, ProfiSpy możesz używać zdalnie! Raporty otrzymujesz na dowolne konto email.

 • Jakie są wymagania sprzętowe dla ProfiSpy?
  Oprogramowanie współpracuje z systemami operacyjnymi Windows 2000 / 2003 / XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10. Konieczny jest port USB. Do sprawdzenia wyników pracy ProfiSpy’a możemy użyć dowolnej przeglądarki plików tekstowych lub graficznych (wszystkie takie programy wchodzą w skład Twoich zasobów systemowych, czy to darmowych jak również komercyjnych).

 • Czy ProfiSpy potrafi odczytać dane z przeszłości?
  Niestety nie. Program działa od momentu jego zainstalowania. Uzyskanie danych dotyczących czasu przeszłego jest niemożliwe.

 • Na jakiej zasadzie działa?
  Instalujesz oprogramowanie. Czekasz na rezultaty. Po dowolnym czasie powracasz na obserwowany komputer, podłączasz ProfiSpy – zgrywasz dane, następnie przenosisz je na komputer własny 'docelowy’ (może być ten sam, który jest obserwowanym), tutaj komfortowo odczytasz wyniki i rezultaty obserwacji. Dodatkowo dane po przenoszeniu do każdej kolejnej lokalizacji usuwane są z poprzedniej.W wersji PRO istnieje opcja wysyłki logów klawiatury (tego co było pisane na klawiaturze) na dowolny adres email. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem Internetu po każdorazowym restarcie (włączeniu komputera) bądź przelogowaniu użytkownika systemu.

 • Jaka jest różnica pomiędzy wersjami PRO a LITE?
  W wersji PRO maja Państwo opcje wysyłki logów klawiatury (tego co było pisane na klawiaturze) na dowolny adres email.
  Wersja LITE nie posiada tej funkcji. Tutaj logi klawiatury możemy jedynie zgrać – odczytać stacjonarnie, tj. w przy bezpośrednim dostępie do obserwowanego komputera.Dodatkowo obydwie wersje mają funkcje zapisywania zrzutów ekranu (tzw. print-screen’ów), czyli tego było widoczne w danym momencie na monitorze, jakie strony ktoś przeglądał, co oglądał, itp. Częstotliwość wykonywania, jak również jakość zrzutów ekranu mogą Państwo dowolnie skonfigurować w samym programie.

 • Czy ProfiSpy jest napewno niewykrywany przez programy antywirusowe i inne tego typu?
  Oczywiście, nie jest. Najważniejsze pliki odpowiadające za działanie programu znajdują się na samym urządzeniu – czyli przenośnej pamięci typu pendrive (16GB). Aplikacja instalowana jest jako proces definitywnie nie podejrzany przez jakiekolwiek oprogramowanie, czy kogokolwiek.Dane na obserwowanym komputerze zapisywane są formie niemożliwej do odczytania – następnie przenoszone są (po ponownym podłączeniu) na pendriv’a (tu tez nie ma możliwości odczytu), dopiero po przeniesieniu danych z pendriv’a na komputer 'nasz’ docelowy mamy możliwość je przeglądać. Takie rozwiązanie gwarantuje maksimum bezpieczeństwa i dyskrecji.Dodatkowo dane po przenoszeniu do każdej kolejnej lokalizacji usuwane sa z poprzedniej. Analogicznie (wersja PRO) – logi klawiatury są również kasowane z komputera obserwowanego w przypadku ich wysyłki na wskazany adres email.

 • Na ilu komputerach mogę zainstalować ProfiSpy?
  Jedna licencja ProfiSpy jest przypisana do jednej osoby. Można go użyć na tylu komputerach na ilu istnieje potrzeba. Oprogramowanie bedzie działać tylko i wyłącznie z pamięci pendrive, na ktorej zostanie dostarczone. W Państwa interesie jest utrzymanie faktu posiadania urządzenia ProfiSpy w tajemnicy – czesto jest to warunek skuteczności działań związanych z obserwacją.

 • Czy można liczyć na dyskretną wysyłkę?
  Oczywiście – tak. Nasza przesyłka wizualnie w żaden sposób nie zdradza jej zawartości.
  Dodatkowo możesz zamówić wysyłkę na dowolny adres, np. kolegi ;)Samo urządzenie, tzn. pendrive, na którym znajduje się oprogramowanie nie zdradza swojej istoty, jest odpowiednio naznaczony nie wskazując jednak ani nie sugerując czegokolwiek dla osób trzecich.