Dostępne są trzy wersje urządzenia

Aktualnie wysyłka 24h gratis ::: Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (prosimy o wczesniejszy kontakt telefoniczny).

ProfiSpy Pro

- pojemność urządzenia 16GB
- zdalna kontrola e-mail
- stacjonarna kontrola
- instrukcje i objaśnienia PL
- 799 zł. 590 zł. (z VAT / brutto)

Wiodąca wersja PRO to pełna wersja ProfiSpy, szczególnie dedykowana do nieograniczonego i pełnego monitoringu komputera.

Pojemność urządzenia pendrive 16GB pozwoli Państwu zczytać na urządzenie ogromną ilość informacji (w szczególności zrzutów ekranu, które są plikami graficznymi).

Zdalny monitoring opcjonalnie wzmocni dostęp do pożądanych informacji, logi klawiatury (to co było na niej pisane) ProfiSpy będzie wysyłał na dowolne konto email.

ProfiSpy PROmo

- pojemność urządzenia 1GB
- zdalna kontrola e-mail
- stacjonarna kontrola
- instrukcje i objaśnienia PL
- 699 zł. 490 zł. (z VAT / brutto)

Wersja PROmo w swoim działaniu niczym się nie różni od pełnej wersji PRO, poza tym że występuje na urządzeniu pendrive 1GB.

Polecana jest użytkownikom, których interesują w większej mierze same logi klawiatury (wysyłane na email) a zrzuty ekranu (pliki graficzne) mieliby zgrywać z komputera częściej (ze względu na mniejszą pojemność pendrive'a) bądź wcale.

Oczywiście częstotliwość w jakiej program dokonuje zrzutów ekranu można dowolnie konfigurować.

Aktywny jest również zdalny monitoring - logi klawiatury (to co było na niej pisane) ProfiSpy będzie wysyłał na dowolne konto email.

ProfiSpy Lite

- pojemność urządzenia 16GB
- kontrola e-mail - BRAK
- stacjonarna kontrola
- instrukcje i objaśnienia PL
- 649 zł. 460 zł. (z VAT / brutto)

W wersji LITE pojemność urządzenia pendrive 16GB pozwoli zczytać na urządzenie ogromną ilość informacji (w szczególności zrzutów ekranu, które są plikami graficznymi).

W tej wersji logów klawiatury (to co było na niej pisane) ProfiSpy nie będzie wysyłał na konto email. Natomiast będzie możliwość ich pobrania z obserowanego komputera stacjonarnie przy bezpośrednim dostępie do niego. W ten sam sposób urządzenie skopiuje również zrzuty ekranu (to co było widoczne w danym momencie na monitorze). Częstotliwość wykonywania zrzutów można dowolnie ustawić.

Wersja polecana użytkownikom, którzy mają dobry dostęp do komputera, którym są zainteresowani.